Repræsentanter

Region Hovedstaden

Bent Kjærgaard, markedsføringsudvalg
Vognmand Bent Kjærgaard ApS
Toftager 22 st., Valby
4000 Roskilde
Telefon: 46 76 12 11
Fax: 46 76 12 11
Mobil: 21 61 04 70
bekjaergaard@gmail.com

Region Øst

Kaj V. Sørensen
Grevevej 30, Tune
2670 Greve
Mobil: 22 78 00 24

Elith Andersen
St. Lyngby Kran & Container ApS
Store Lyngbyvej 53
3320 Skævinge
Telefon: 48 21 00 12
Fax: 48 21 02 12
Mobil: 20 28 01 63
elith.lone@mail.dk

Kresten Simonsen
Fredensborg Container ApS
Hammersvej 2
3480 Fredensborg
Telefon: 48 48 48 14
Mobil: 20 22 48 14
fredensborg-container@mail.dk

Ole Werner Nielsen, markedsføringsudvalg
Ole Werner's Transport
Åsevangsvej 59
4550 Asnæs
Telefon: 59 65 01 15
Fax: 59 65 25 85
Mobil: 23 73 41 55
ole@ole-werner.dk

Teddy Nielsen, forsikringsudvalg
Lovvej 7
Mogenstrup
4700 Næstved
Mobil: 22 40 90 04
nielsenteddy@gmail.com

Tom Hansen, talsmand for øst
Gl. Hovvej 77
4400 Kalundborg
Telefon: 59 51 22 37
transport@hansen.mail.dk

Region Syd

Claus H. Hansen, forsikringsudvalg, Codan kundepanel
Nyborgvej 26
5600 Faaborg
Telefon: 62 61 71 26
Mobil: 22 20 55 56
chh.transport@mail.dk

Danni Davidsen
Aarupvej 14
5492 Vissenbjerg
Telefon: 6447 1224
danni@limits.dk

Jes Hansen, talsmand for syd
Vognmand Jes Hansen
Søndervænget 46, Hellevad
6230 Rødekro
Telefon: 74 66 96 93
Fax: 74 66 56 93
Mobil: 20 14 36 93
acjm@svenet.dk

Lars Justesen
Reefslagervænget 16
6320 Egernsund
Telefon: 22 30 05 05
Mobil: 22 30 05 05
vognmandlarsjustesen@hotmail.com

Søren H. Pedersen
Baskærvej 31
6040 Egtved
Telefon: 75 55 19 44
Mobil: 20 68 19 44
post@jenshpedersen.dk

Aage Olesen
Kirkevej 37, Ørskov
8751 Gedved
Telefon: 75 66 72 79
aaot@sol.dk

Region Midt/Nord

Emil Thøgersen
E. Thøgersen
Søkildevej 40
8680 Ry
Telefon: 24 62 30 59
Fax: 86 89 30 62
emil@vognmanden-ry.dk

Jens Jørgen Pedersen
Thorning Trætransport ApS
Brødkersmindevej 11
8620 Kellerup
Telefon: 86 88 0483
Fax: 86 88 02 02
Mobil: 20 45 54 04
tttrans@mail.dk

Leif Knudsen

Udsigten 4
7550 Sørvad
Telefon: 97 43 86 86
leifknudsen@tdcadsl.dk

Morten Bang, talsmand for vest
Jens Baggesens Vej 6
7500 Holstebro
Telefon: 97 44 05 55
Fax: 97 44 05 56
Mobil: 21 44 05 55
mb@mbtransport.dk

Per H. Andersen
Obstrupvej 50
8320 Mårslet
Telefon: 86 29 51 52
Fax: 86 29 51 72
obstrupvej@gmail.com

Per Kappel, forsikringsudvalg
Ydbyvej 155 B
7760 Hurup Thy
Telefon: 97 95 60 74
Fax: 97 95 63 30
kappel@jkkappel.dk